Centrala termica Daikin D2CND035A1A 35 kW+kit evacuare inclus
Cod produs: D2CND035A1A
Marca: DAIKIN
Garantie: 36 luni
Pret: 6400.00 Lei / inclus TVA 21%
Comanda acest produs
Centrala termică murală în condensare Daikin, garantează confortul optim şi economii de energie.
» Silenţioasă în funcţionare datorită gamei largi de modulare
» Întreţinere uşoară: toate componentele sunt accesibile prin panoul frontal
» Uşor de controlat cu aplicaţia Daikin Online Controller Încălzire de pe smartphone sau tabletă
* modelul cu capacitatea de 24 kW
Centrala termică cu cele mai mici dimensiuni din România
Panou frontal modern cu design unic
›› Panoul frontal cu design unic și interfața modernă
›› Tehnologia avansată se combină cu un design uşor de utilizat
›› Toate componentele pot fi accesate de pe panoul frontal al unității
» termostat de cameră Daikin OpenTherm (Control avansat cu compatibilitate cu adaptorul LAN)
Aplicaţia vă permite:
Monitorizarea:
» Stării sistemului de încălzire
» Graficelor de consum de energie
Controlul:
» Modului de funcţionare şi temperatura setată la distanţă, al sistemului de apă caldă menajeră
» Integrării de produse şi servicii terţe prin iFTTT
Programarea:
» Temperaturii setate şi modul de funcţionare cu până la 6 acţiuni pe zi timp de 7 zile
» Modul vacanţă
» Vizualizare într-un mod intuitiv
Raport de modulare ridicat: 1:8
stabilă pentru apă caldă menajeră şi încălzire. Funcţionarea lină a sistemului înseamnă un confort
dăunătoare ce se pot produce la aprindere. De asemenea, controlul electronic permite modulaţia
automată.
Sistem de adaptare automată la gaz Lambda Gx
de ionizare).
natural), se poate detecta printr-un curent de ionizare şi corecta electronic.
Pompă eficientă și cu disponibil de presiune ridicat
» Pompă de recirculare cu control electronic și turație variabilă
Respectă Directiva UE/TR ERP LOT 11.
O nouă abordare a încălzirii
Date tehnice
» Putere - 35 kW
» Tip ardere - Condensare
» Tip tiraj - Fortat
» Preparare ACM - Instant
Putere
» Putere nominala max/min (Hi) [kW]: 34 / 4.8
» Putere nominala max/min (Hs) [kW]: 37.8 / 5.3
» Putere termica utila max/min (80-60°C) (sistem incalzire) [kW]: 33.2 / 4.6
» Putere termica utila max/min (50-30°C) (sistem incalzire) [kW]: 35 / 5.2