Sursa neintreruptibila tip UPS Westech EAP-700, 700W/1000VA-12V
Cod produs: 9.2305
Marca: TRIVAS
Garantie: 24 luni
Pret: 970.00 Lei / inclus TVA 21%
Comanda acest produs
Performanța acestui produs este asigurată de:
» Transformatorul toroidal
» Funcția inverter pe timp nelimitat
» Afișajul complex multiled
» Funcția neîntreruptibilă
» Unda sinusoidală pură
» Controlul cu microprocesor
» Funcția de stabilizare a tensiunii
» Protecția la scurtcircuit și suprasarcină
» Protecția la întreruperea tensiunii de rețea
» Încărcarea rapidă a acumulatorului
» Avertizarea acustică la căderea tensiunii de rețea
» Rezistența la fluctuații de tensiune și temperatură.
Caracteristici:
» Putere: 700W (1000VA)
» Tensiune acumulator: 12Vcc
» Curent încărcare acumulator: max. 10A
» Tensiune încărcare acumulator: 13,8Vcc ±0,5Vcc
» Tensiune intrare: 140 ÷ 270Vca
» Tensiune ieșire: 190 ÷ 245Vca mod stabilizator și 220Vca mod invertor
» Frecvența intrare: 45 ÷ 65Hz
» Frecvența ieșire: 50 ÷ 60Hz (după caz)
» Temperatura optimă de lucru: 0  ÷ +40°C
» Umiditatea admisă: 10 ~ 90% (fără condens)